Про нас

Інфраструктурний проект, метою якого є створення комфортних умов проживання для громади. Спільно з представниками бізнесу, громадським сектором та владою міста ми прагнемо врахувати та реалізувати потреби мешканців та гостей міста у галузі інфраструктури та благоустрою.

Мета: підвищення рівня комфортабельності життя у місті, оптимізація вирішення проблем житлово-господарського та комунального секторів, вдосконалення методів проведення робіт з розвитку інфраструктури та благоустрою міста та прилеглих територій, систематизація проектів та підпроектів цієї галузі в єдину програму розвитку міста.

Напрямками кампанії «Комфортне місто» є розвиток міської інфраструктури – покращення благоустрою (формування громадських, відпочинкових, спортивно-ігрових зон), «З нами місто розквітає» (благоустрій територій парків, скверів, дитячих майданчиків) та «РОВЕР&Ко» (розвиток велоінфраструктури).

Наша команда здійснює моніторинг проведення ремонтних робіт та благоустрою міських територій, долучається до міських акцій. Якщо у Вас є запитання, зауваження та пропозиції – пишіть нам.

Comments are closed.